Press "Enter" to skip to content

Bayrak İmalatı

Türk Bayrağı

Türk bayrağı imalatımız kendi bünyemizde her boyda üretilmektedir
Türk bayrağı kumaşı raşel kumaş, alpaka kumaş, saten kumaş, paraşüt kumaş olarak baskılı ve aplikasyon sistemi ile üretilmektedir

Büyük boy binaya asılan bayraklar aplikasyonlu bayraklardır gökdelenlere, fabrikalara, binalara, şirketlere, çok yüksek bayrak direklerine şehirlerin en yüksek tepesine dikilen bayrak direklerine büyük boylarda türk bayrağı imalatımız raşel – paraşüt kumaşı olarak imal edilmektedir.

Masa Bayrakları

Masa Bayrakları; Masanızda makamınızı temsil eden masa bayrakları imalatı ve satışını yapmaktayız. Genellikle masa başı çalışan siz değerli müşterilerimize özel uygun fiyatlarda kaliteli bayrak imalatı yapmaktayız.
Genellikle biri Türk Bayrağı diğeri ise kurum, kuruluş, dernek veya vakıf bayrağı olmak üzere genelde çift şekilde yerleştirilir.
İsteğe bağlı masa bayrakları daha fazla sayıda üretilebilmektedir.
Masa Bayrağı Ölçüsü en çok standart olarak 15×22,5 cm ile 8,5×25 cm ebatlarında üretilmektedir.Masa bayrakları, saten ve polyester kumaşlardan üretilmektedir.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları ; kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle devlet daireleri, silahlı kuvvetler ve makam odaları gibi resmi kurumlarda kullanılmaktadır ve bulunduğu makamı temsil eder. Türk bayrağı ve özel makam bayrağı olarak ve çift katlı olarak üretilmektedir. 100×150 cm ebatlarında üretilen makam bayraklarının yanı sıra krom ve pirinç olmak üzere 2 farklı bayrak direği seçeneği de mevcuttur. Direk boyları 245 cm dir

Diğer Bayraklar Çeşitlerine Üst Menüden Ulaşabilirsiniz.